Logotipų kūrimo programa

Logotipų kūrimas – Jūsų rankomis. Pagal jūsų skonį.

Neretai dizaineriams suprasti kliento skonį ir sukurti būtent tokį logotipą, kokį klientas įsivaizdavo yra nelengva užduotis, kuri kartais ir lieka neįveikta. Klientui dažnai yra sunku tinkamai paaiškinti, kokį logotipą jis turi omenyje, o dizainerių, kurie suprastų klientą iš „pusės žodžio“ yra tikrai mažai.  Todėl pristatome naują įrankį, kurio pagalba lengvai susikursite logotipą – Denovo Logo. Jums nereikės sukti galvos, kaip nupiešti logotipo simbolį, ar kur rasti gražių šriftų – viskuom pasirūpinome mes ir visus šiuos resursus rasite Denovo Logo įrankyje. Su šiuo įrankiu logotipų kūrimas yra visiškai paprastas ir greitas procesas.

Net neturėdami visiškai jokių dizaino žinių susikursite gražų logotipą, o svarbiausia – gautas rezultatas bus ne kieno kito, o jūsų pačių kūrinys.

Kuklus valdymas. Stiprus rezultatas.

Paprastam valdymui pasiekti sukurtos tik reikalingiausios funkcijos. Jūsų kūrybos neblaškys jokie elementai, kurių veikimo nesuprasite. Šis įrankis – sukurti gražiam logotipui. Pačiam. Greitai.

Kad būtų lengviau įsivaizduoti, kaip atrodys jūsų sukurtas logotipas realybėje, kairėje Denovo Logo įrankio pusėje rasite fonus, ant kurių galėsite peržiūrėti, kaip atrodytų jūsų logotipas.

Jeigu netyčia įvelsite klaidą, arba atliksite veiksmą, kurio iš tiesų nenorėjote atlikti, jus visuomet išgelbės „Atgal “ mygtukas. Šio įrankio veikimą perprasite labai greitai. Net jeigu kils klausimų, visuomet galite paspausti mygtuką, kuriame rasite trumpą, tačiau viską apibrėžiančią video pamoką.

Modernūs simboliai

logotipų pavyzdžiai

Denovo Logo įrankyje rasite tūkstančius logotipo simbolių, tad tikrai turėsite iš ko rinktis. Tarp tiek daug simbolių nepasiklysti ir rasti jums tinkamą padės integruota paieška pagal raktažodį. Tiesiog paieškos laukelyje įrašykite, kokio tipo, arba su kokia veikla susijusio simbolio ieškote, ir Denovo Logo jums pateiks tinkamus rezultatus.

Jeigu mūsų kolekcijoje neradote būtent jūsų veiklai tinkamo simbolio – tikrai nereikėtų nusiminti. Pasirūpinome daugybe abstrakčių simbolių, kurie tinka praktiškai visoms verslo sritims. Abstraktumas neįpareigoja ir nesensta – todėl pasirinkę šį stilių sukursite unikalų, solidžiai atrodantį logotipą, kuris stipriai atlaikys laiko faktorių ir po keletos metų vis dar atrodys modernus.

Solidūs šriftai

Logotipų kūrimas reikalauja ilgos ir nuobodžios šriftų paieškos. Vis gi šriftą reikia priderinti prie pačio simbolio ir įmonės veiklos. Denovo Logo įrankyje tinkamo šrifto ilgai ieškoti jums neteks – mes jau parinkome daugybę šriftų, kuriais galėsite eksperimentuoti ir keisti vienu pelės paspaudimu, taip atrandant sau tinkamiausią variantą.

Sukurkite savo verslui logotipą, kuris parduos.

Sukurti logotipą